İngiltere Turist Vizesi

İngiltere Turist Vizesi

ingiltere turist vizesi danışmanlık ücretleriİngiltere vizelerinin en bilinenleri Turist vizesi, kıa süreli öğrenci vizesi, Tier4 vizesi gibi vize türleridir. Bu vizelerin hepsinin süreleri, kapsamları ve başvuru şartları birbirinden farklıdır.

İngiltere Turist Vizesi 6 aydan daha az süreyle turistik seyahat amacıyla verilir. 1o yıla kadar vize alabilmeniz mümkün olup, 1 yıl içerisinde maksimum 6 ay ziyaretçi olarak bulunabilirsiniz. Turistik seyahat vizeleri için uzman danışmanlarımız tarafından başvurularınız gerçekleştirilir. Hangi evrakların gerektiği, hesabınızda ne kadar para olduğu, nasıl bir işleyiş olduğu konusunda bilgilendirme yapılarak işlemlerinize başlanır. Turistik vize için kayıt olduktan sonra sizlere belge listesi verilir.

Vize randevunuz alınıp vize formunuz doldurulur. Doğru ve detaylı bir şekilde vize başvuru formunuz doldurulduktan sonra, gerekli tüm belgeler toplanır ve hazır hale getirilir. İngiltere için Konaklama rezervasyonu, uçuş rezervasyonu gibi gereklilikler varsa ya da ziyaret amaçlı bir davetiye almanız gerekiyorsa bu süreç takip edilir.

Evraklarınız tamamlandıktan sonra randevunuz alınan konsolosluğa bizzat giderek parmak izi verip evraklarınızı sunmanız gerekir. Detaylı olarak tüm sürece yönelik hizmet, profesyonel vize danışmanlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

İngiltere Vizeleri danışmanlık kapsamı ve ücretleriyle ilgili, Online Başvuru Formunu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

 

Paylaş:
Back To Top