Dil Okulları

LSI Dil Okulları Language Studies International

LSI Dil Okulları 1965 yılından beri hizmet veren, İngilizce eğitim alabileceğiniz kaliteli dil okullarındandır. LSI  İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda okullarıyla İngilizcenin ana vatanında öğrenilmesini amaçlamaktadır. Ayrıca İsviçre’de Almanca ve Paris’te Fransızca dil eğitimi hizmeti de vermektedir.

LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır. Bu ülkelerde İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi dil kursları alabilmenize de olanak sağlar.

lsi dil okullari language ingiltere irlanda kanada dublin

LSI Language Studies International, Londa’da New York’ta San Franciscoda, Toronto’da ve daha birçok merkezde okulları bulunan bir zincirdir ve okullar şehir merkezlerinde bulunur. LSI Dil Okulları 7 ülkede, 16 okulla 116 farklı ülkeden öğrenciye hizmet vermektedir.

Büyük merkezlerde alacağınız dil eğitimiyle ister IELTS, TOEFL, YDS sınavlarına hazırlanın, isterseniz Master programlarına kendinizi hazırlayın. Genel ingilizce, iş ingilizcesi gibi birçok programa sahip olan LSI Dil Okulları , öğrencilere esnek eğitim başlangıcı ve süre imkanı da sağlamaktadır.

Ne kadar süre eğitim alınmalı?

Dil eğitimi için süre, katılımcı tarafından talep edilir. Bunun sebebi, herkesin İngilizce seviyesinin aynı olmamasıdır. Bazı adaylar başlangıç seviyesindeyken, bazıları iyi bir seviyede olabilir. Sadece akademik hazırlık amacıyla gitmek isteyen de olabilir. Bu durumda seviye tespitine tabi tutulursunuz. Seviyeniz tespit edildikten sonra size uygun olan sınıftan başlarsınız. Çoğu dil okulu önceden seviye tespiti yapar ve bu doğrultuda süre belirlenir.

Elbette süre yine size bağlıdır. Başlayacağınız seviye ve gelmek istediğiniz seviye önemlidir. Bu doğrultuda uzman danışmanlarla iletişime geçip seviye tespiti yaptırmalısınız. Eğer başlangıç seviyesindeyseniz, minimum 3 ay kadar bir eğitim tavsiye edilmektedir.

LSI Dil okulları ücretleri ne kadar?

LSI Dil okullarında ücretler haftalık olarak belirlenir. Ülkelere göre değişmekle beraber, örneğin Kanada’da haftalık 210-230 CAD aralığından başlar. Bu da planlamanızın nasıl yapıldığıyla alakalıdır. Ne kadar süre eğitim alırsınız, konaklama tercihiniz aile yanı mı yoksa yurt mu olur gibi…

Siz de LSI Dil Okullarında, istediğiniz ülkede dil eğitimi almak istiyorsanız, uzman danışmanlardan bilgi almak için Online Başvuru Formu‘nu doldurmanız yeterli!

Sayfamızı @workand_travel Instagram ve @workntravell Twitter adreslerinden takip edebilirsiniz. LSI dil okulları ile ilgili güncellemeleri de sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. DM üzerinden sorularınızı da sorabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top