Amerika Turist Vizesi

Amerika turist vizesi danışmanlığıAmerika turist vizesi, ABD’de belirlenen sürede seyahat amacıyla alınır. B1/B2 Visitor vize olarak da bilinir. Amerikan turistik vizesinin işlemleri her ne kadar karmaşık görünse de, profesyonel danışmanlık sayesinde vize işlemleriniz rahatlıkla yapılabilmektedir.

Vize işlemleri için konsolosluğun belirlemiş olduğu güncel Amerika vizesi ücreti 160 USD’dir. Konsolosluk sisteminden vize randevusu alınır. Vize başvuru formu ve online takip sistemi işlemleri yapılarak vize randevunuz oluşturulur. Sizden istenecek biyometrik fotoğraf, hesap dökümü gibi belgeler doğrultusunda vize randevu işlemleriniz tamamlanır.

Vize başvuru işlemlerini uzman vize danışmanlarımız eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştirirler. Gerekli belge listesi sizinle paylaşılarak bazı belgeler istenir. Sizden alınacak bilgiler doğrultusunda vize başvurunuz yapılır. Ardından vize randevunuza hazır hale gelirsiniz.

Amerika turist vizesi öncesi oryantasyon yapılır. ABD konsolosluğu vizede ne tür sorular sorar, vize görüşmesi ne kadar sürer, hangi dilde görüşülür gibi konularda aday mülakata hazırlanır. Mülakat sonrasında yapılacak işlemlerle ilgili bilgi verilir.

Amerika vizelerinde, vize reddi almanız sonraki görüşmelerinizi olumsuz etkileyebilir. Ayrıca Kanada için olan vize görüşmelerinizi de etkileyebilmektedir. Bu sebeple, profesyonel destek alarak doğru ve eksiksiz bir başvuru yapmanız önerilir. Eksiksiz bilgi ve doğru başvuru Amerika turist vizesi için, vizeyi %50 aldınız anlamına gelir. Diğer %50 ise konsoloslukta yapacağınız vize görüşmesine, profilinize ve evraklarınızın durumuna bağlı olacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri vize başvurunuzun uzman danışmanlar tarafından yapılması için Online Başvuru Formunu doldurarak, süreç ve vize danışmanlık ücretleri konusunda detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Paylaş:
Back To Top